Stadnina Koni Michałów ogłasza przetarg na zakup środków produkcji (nawozów, zaprawy nasiennej, herbicydów, fungicydów). Termin nadsyłania ofert: 02.09.2019. Szczegóły w pliku pdf.

Stadnina Koni Michałów ogłasza wynik przetargu na rozbudowę z przebudową cielętnika. Szczegóły pod linkiem.

Stadnina Koni Michałów ogłasza przetarg na koszenie zboża oraz gniecenie ziarna kukurydzy wraz z pakowaniem do rękawów. Termin nadsyłania ofert: 17.07.2019. Szczegóły w pliku pdf.

Komisja przetargowa w SK Michałów informuje, że dokonała wyboru wykonawcy zadania pn. "Zakup i montaż automatycznego systemu zarządzania stadem".

Link

Stadnina Koni Michałów zaprasza do składania ofert cenowych na zakup sznurka rolniczego i zakiszacza do lucerny. Termin nadsyłania ofert: 23.05.2019. Szczegóły w pliku pdf.

Stadnina Koni Michałów zaprasza do składania ofert cenowych na zakup i montaż automatycznego systemu zarządzania stadem. Termin nadsyłania ofert: 27.05.2019. Szczegóły w pliku pdf.

UWAGA! Termin składania ofert został przedłużony.

Stadnina Koni Michałów zaprasza do składania ofert cenowych na zakup zaczepianego przetrząsacza do siana. Termin nadsyłania ofert: 20.05.2019. Szczegóły w pliku pdf.

Stadnina Koni Michałów zaprasza do składania ofert cenowych na zakup ładowarki teleskopowej. Termin nadsyłania ofert: 20.05.2019. Szczegóły w pliku pdf.

Stadnina Koni Michałów zaprasza do składania ofert cenowych na zakup wozu paszowego. Termin nadsyłania ofert: 26.04.2019. Szczegóły w pliku pdf.

Formularz ofertowy

Stadnina Koni Michałów zaprasza do składania ofert cenowych na zakup środków ochrony roślin. Termin nadsyłania ofert: 24.04.2019. Szczegóły w pliku pdf.